+90 (216) 449 98 05 vakif@kuraldisi.org

Meral AslanMeral Aslan

Denizlinin Çivril ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Ankarada tamamladığı Avukatlık Stajı sonrasında, 1990 yılında Avukatlık mesleğine başlayarak, bir holding bünyesindeki şirkette yer alan hukuk müşavirliğinde avukat olarak çalıştı.

1993 Yılında kendi Hukuk Bürosunu kurarak Serbest Avukatlık mesleğini icra etmeye başladı. Yerli ve yabancı firmalara ve şahıslara danışmanlık yapması yanı sıra avukatlıklarını üstlendi. Serbest avukatlık mesleğini yaparken diğer taraftan mahkemelerde bilirkişi olarak atanmak suretiyle görevler yaptı.

2000 Yılında ofisini İstanbul ‘a taşıdı ve halen İstanbul’da bulunan kurucusu olduğu Hukuk Bürosunda, serbest avukatlık mesleğini icraya devam etmektedir. Her türlü ihtilaflarda müvekkillerine danışmanlık ve avukatlık hizmet vermektedir. İstanbul Mahkemelerinde bilirkişi olarak görev yapması yanı sıra Tahkim Komisyonlarında Tahkim Hakemi olarak da grev yapmaktadır.

Bireysel Gelişim (Yaşam Okulu) ve Bütünsel Kinesiyoloji eğitimlerini almıştır. Dernekler ve Vakıflar üyelikleri yanı sıra halen birçok sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaktadır. Çocukların eğitimine duyduğu hassasiyet sebebiyle işbu Kuraldışı Eğitim Vakfı’nın kurucuları arasında yer almıştır.

<Geri Dön