+90 (216) 449 98 05 vakif@kuraldisi.org

Faaliyetlerimiz

İhtiyacı olup imkanı olmayan lise ve üniversite öğrencilerine 9-10 Mart 2019 tarihinde eğitmen Deren Kırkağaçlı tarafından “Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri” eğitimi verildi.

İhtiyacı olup imkanı olmayan üniversite öğrencilerine 14-15-17-18 Ocak 2019 tarihinde eğitmen Prof. Dr. Sema Baykara tarafından “Etkisel İletişim” workshop’ı verildi.

Proje Yazma Eğitimi ve İSTKA Proje Yazma Atölyesi : Hem genel geçer proje yazma mantığını anlatıp hem de hali hazırda açık olan İSTKA hibe desteklerine yönelik uygulamalı atölye çalışması yapıldı.

 

Değerli bağışlarınızla vakfımız bünyesinde 2016 yılında oluşturulan burs fonu çerçevesinde burs verilmektedir.

Eğitime verdiğiniz önem ve desteğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

13 Ekim 2016 tarihinde Kozyatağı Kültür Merkezi’nde Prof. Dr. Sema Baykara’nın konuşmacı olduğu “Etkisel İletişim” konulu ücretsiz bir seminer gerçekleştirdik.

Üniversite çağındaki gençlere karşılıksız “Eğitime Destek Bursu” vermeye başladık.

“Tanıtım ve Halkla İlişkiler”, “Kaynak Yaratma” ve “Projeler” alanlarında üç farklı çalışma grubu oluşturduk. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarla çalışma grupları faaliyetlerine başladı.

Boğaziçi Üniversitesi Vakfı (BÜVAK) ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile kaynak yaratma ve AB fonları konulu bir toplantı gerçekleştirdik.

İlk tanıtım toplantımızı gerçekleştirerek Vakfımızın kurulduğunu duyurduk. İlk üyelerimiz bu toplantıda aramıza katıldılar.

Bahçeşehir Koleji’nin üç farklı okulunda toplam 150 ilkokul öğrencisinin katıldığı etkinlikler düzenledik.

Kuraldışı Eğitim Vakfı kuruldu.

2015

KASIM